Schroevendraaier - PH1 x 80 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-001-080)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889115 SKU leverancier: SR 144401080
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889115
EAN 5420000072596
SKU leverancier SR 144401080
Merk STENROC
Gewicht 54 gr gr
Type Ph V
Afmetingen Ph1 x 80 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier - PH1 x 80 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-001-080) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: