Schroevendraaier - PH0 x 60 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-000-060)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889130 SKU leverancier: SR 144400060
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889130
EAN 5420000072589
SKU leverancier SR 144400060
Merk STENROC
Gewicht 37 gr gr
Type Ph V
Afmetingen Ph0 x 60 MM
Aantal per overdoos 12 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier - PH0 x 60 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-000-060) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: