Slangbreukventiel - SB 118 - 1,5 - 4 bar
Slangbreukventiel - SB 118 - 1,5 - 4 bar
niet op voorraad
€23,67 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 888895 |
| EAN | 4001845520889 |
| SKU leverancier | CFH 52088 |
| Merk | CFH |
| Gewicht | 1,730 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| Brander lengte | 930 MM |
| Artikelcode (SKU) | 888895 |
| EAN | 4001845520889 |
| SKU leverancier | CFH 52088 |
| Merk | CFH |
| Gewicht | 1,730 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| Brander lengte | 930 MM |
| Diameter Brander | 60 MM |
| Diameter Gasslang | 6,3 MM |
| Gasslanglengte | 5 m |
| Piëzo-ontsteking | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw