Bi-metalen metaalzaagblad, Sandflex®, 6 TPI, 525 mm x 45 mm x 2,25 mm
Bi-metalen metaalzaagblad, Sandflex®, 6 TPI, 525 mm x 45 mm x 2,25 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 159248 |
| EAN | 7311518113735 |
| SKU leverancier | 3809-300-32-1.60-10 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in |
| Gewicht | 120 oz |
| Breedte | 32 MM |
| Totale lengte | 300 MM |
| Dikte | 1.60 MM |
| Lengte L | 300 MM |
| BETMS laser markering | 300mm |
| Tanden per inch | 10 TPI |