Bi-metalen metaalzaagblad, Sandflex®, 6 TPI, 550 mm x 45 mm x 2,25 mm
Bi-metalen metaalzaagblad, Sandflex®, 6 TPI, 550 mm x 45 mm x 2,25 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110688 |
| EAN | 7311518114459 |
| SKU leverancier | 3809-550-50-2.50-6 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 22 in |
| Gewicht | 553 oz |
| Breedte | 50 MM |
| Totale lengte | 550 MM |
| Dikte | 2.50 MM |
| Lengte L | 550 MM |
| BETMS laser markering | 550mm |
| Tanden per inch | 6 TPI |