Bi-metalen metaalzaagblad, Sandflex®, 10 TPI, 350 mm x 32 mm x 1.6 mm
Bi-metalen metaalzaagblad, Sandflex®, 10 TPI, 350 mm x 32 mm x 1.6 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 562124 |
| EAN | 7311518114398 |
| SKU leverancier | 3809-525-45-2.25-6 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 525 mm in |
| Gewicht | 423 G |
| Breedte | 45 MM |
| Dikte | 2.25 in |
| Lengte L | 525 MM |
| BETMS laser markering | 525mm |
| Tanden per inch | 6 TPI |