Metaalzaagblad van HSS staal, 6 TPI, 400 mm x 32 mm x 1.6 mm
Metaalzaagblad van HSS staal, 6 TPI, 400 mm x 32 mm x 1.6 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110677 |
| EAN | 7311518111229 |
| SKU leverancier | 3802-300-25-1.25-10 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in |
| Gewicht | 73 G |
| Breedte | 25 MM |
| Dikte | 1.25 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110677 |
| EAN | 7311518111229 |
| SKU leverancier | 3802-300-25-1.25-10 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in |
| Gewicht | 73 G |
| Breedte | 25 MM |
| Dikte | 1.25 MM |
| Lengte L | 300 MM |
| BETMS laser markering | 300mm |
| Tanden per inch | 10 TPI |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw