Metaalzaagblad van HSS staal, 6 TPI, 400 mm x 32 mm x 1.6 mm
Metaalzaagblad van HSS staal, 6 TPI, 400 mm x 32 mm x 1.6 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 159245 |
| EAN | 7311518111755 |
| SKU leverancier | 3802-450-32-1.60-4 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 18 in |
| Gewicht | 177 G |
| Breedte | 32 MM |
| Dikte | 1.60 MM |
| Artikelcode (SKU) | 159245 |
| EAN | 7311518111755 |
| SKU leverancier | 3802-450-32-1.60-4 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 18 in |
| Gewicht | 177 G |
| Breedte | 32 MM |
| Dikte | 1.60 MM |
| Lengte L | 450 MM |
| BETMS laser markering | 450mm |
| Tanden per inch | 4 TPI |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw