Metaalzaagblad van HSS staal, 4 TPI, 450 mm x 32 mm x 1.6 mm
Metaalzaagblad van HSS staal, 4 TPI, 450 mm x 32 mm x 1.6 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110678 |
| EAN | 7311518111588 |
| SKU leverancier | 3802-400-32-1.60-6 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 16 in |
| Gewicht | 160 G |
| Breedte | 32 MM |
| Dikte | 1.60 in |
| Artikelcode (SKU) | 110678 |
| EAN | 7311518111588 |
| SKU leverancier | 3802-400-32-1.60-6 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 16 in |
| Gewicht | 160 G |
| Breedte | 32 MM |
| Dikte | 1.60 in |
| Lengte L | 400 MM |
| BETMS laser markering | 400mm |
| Tanden per inch | 6 TPI |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw