Artikelcode (SKU): 166198 SKU leverancier: 3940-228-8/12-ST-10P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166198
EAN 7314150362066
SKU leverancier 3940-228-8/12-ST-10P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 400 G
Dikte 1,3 MM
Aantal stuks 10
Tanden per inch 8/12 TPI
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor zwaar metaal, 8/12 TPI, 228 mm - 10-delig - industrieverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: