Artikelcode (SKU): 110906 SKU leverancier: 3940-150-8/12-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110906
EAN 7314150362134
SKU leverancier 3940-150-8/12-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 150 MM
Gewicht 110 G
Dikte 0,9 in
Aantal stuks 5
Tanden per inch 8/12 TPI
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor zwaar metaal, 8/12 TPI, 150 mm - 5-delig - retailverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: