Artikelcode (SKU): 110911 SKU leverancier: 3940-228-8/12-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110911
EAN 7314150362059
SKU leverancier 3940-228-8/12-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 85 G
Dikte 1,3 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 8/12 TPI
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor zwaar metaal, 8/12 TPI, 228 mm - 5-delig - retailverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: