Artikelcode (SKU): 110907 SKU leverancier: 3940-228-14-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110907
EAN 7314150364121
SKU leverancier 3940-228-14-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 160 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 14 TPI
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor metaal, 14 TPI, 228 mm - 5-delig - retailverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: