Artikelcode (SKU): 110912 SKU leverancier: 3940-300-14-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110912
EAN 7314150364244
SKU leverancier 3940-300-14-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 300 MM
Gewicht 230 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 14 TPI
Vorm van het blad ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor metaal, 14 TPI, 300 mm - 5-delig - retailverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: