Artikelcode (SKU): 110913 SKU leverancier: 3940-300-18-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110913
EAN 7314150364282
SKU leverancier 3940-300-18-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 300 MM
Gewicht 230 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 18 TPI
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor metaal, 18 TPI, 300 mm - 5-delig - retailverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: