Artikelcode (SKU): 166197 SKU leverancier: 3940-228-6-SL-2P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166197
EAN 7314150361731
SKU leverancier 3940-228-6-SL-2P
Merk BAHCO
Lengte 9 in MM
Gewicht 64 G
Dikte 1,3 in
Aantal stuks 2
Tanden per inch 6 TPI
Bladlengte 228 MM
Vorm van het blad SL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 6 TPI, 228 mm - 2-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: