Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 6 TPI, 150 mm - 5-delig
Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 6 TPI, 150 mm - 5-delig
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 166197 |
| EAN | 7314150361731 |
| SKU leverancier | 3940-228-6-SL-2P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 9 in MM |
| Gewicht | 64 G |
| Dikte | 1,3 in |
| Aantal stuks | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 166197 |
| EAN | 7314150361731 |
| SKU leverancier | 3940-228-6-SL-2P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 9 in MM |
| Gewicht | 64 G |
| Dikte | 1,3 in |
| Aantal stuks | 2 |
| Tanden per inch | 6 TPI |
| Bladlengte | 228 MM |
| Vorm van het blad | SL |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw