Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 6 TPI, 228 mm - 2-delig
Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 6 TPI, 228 mm - 2-delig
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110915 |
| EAN | 7314150361885 |
| SKU leverancier | 3940-300-8/12-SL-5P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in MM |
| Gewicht | 260 G |
| Dikte | 1,3 in |
| Aantal stuks | 5 |
| Artikelcode (SKU) | 110915 |
| EAN | 7314150361885 |
| SKU leverancier | 3940-300-8/12-SL-5P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 12 in MM |
| Gewicht | 260 G |
| Dikte | 1,3 in |
| Aantal stuks | 5 |
| Tanden per inch | 8/12 TPI |
| Bladlengte | 300 MM |
| Vorm van het blad | SL |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw