Artikelcode (SKU): 110915 SKU leverancier: 3940-300-8/12-SL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110915
EAN 7314150361885
SKU leverancier 3940-300-8/12-SL-5P
Merk BAHCO
Lengte 12 in MM
Gewicht 260 G
Dikte 1,3 in
Aantal stuks 5
Tanden per inch 8/12 TPI
Bladlengte 300 MM
Vorm van het blad SL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 8/12 TPI, 300 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: