Artikelcode (SKU): 159288 SKU leverancier: 3940-150-6-ST-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 159288
EAN 7314150361779
SKU leverancier 3940-150-6-ST-5P
Merk BAHCO
Lengte 6 in MM
Gewicht 140 G
Dikte 0,9 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 6 TPI
Bladlengte 150 MM
Vorm van het blad ST
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor hout en metaal, 6 TPI, 150 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: