Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 24"
Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 24"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110635 |
| EAN | 7311518274665 |
| SKU leverancier | 23-15 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 378 MM |
| Gewicht | 33 G |
| Totale lengte | 13,33 in |
| BETMS laser markering | 15" |
| Artikelcode (SKU) | 110635 |
| EAN | 7311518274665 |
| SKU leverancier | 23-15 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 378 MM |
| Gewicht | 33 G |
| Totale lengte | 13,33 in |
| BETMS laser markering | 15" |
| Weight (oz) | 1.16 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw