Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 15"
Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 15"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 159239 |
| EAN | 7311518003883 |
| SKU leverancier | 23-36 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 912 MM |
| Gewicht | 95 G |
| Totale lengte | 36 in |
| BETMS laser markering | 36" |
| Artikelcode (SKU) | 159239 |
| EAN | 7311518003883 |
| SKU leverancier | 23-36 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 912 MM |
| Gewicht | 95 G |
| Totale lengte | 36 in |
| BETMS laser markering | 36" |
| Weight (oz) | 3.4 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw