Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 36"
Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 36"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110638 |
| EAN | 7311518003869 |
| SKU leverancier | 23-30 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 759 MM |
| Gewicht | 75 G |
| Totale lengte | 30 in |
| BETMS laser markering | 30" |
| Artikelcode (SKU) | 110638 |
| EAN | 7311518003869 |
| SKU leverancier | 23-30 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 759 MM |
| Gewicht | 75 G |
| Totale lengte | 30 in |
| BETMS laser markering | 30" |
| Weight (oz) | 2.6 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw