HiKOKI DECOUPEERZAAGMACHINE T-GREEP 230V- 800 W - 160MM in HSC I ref. CJ160VAW1
Delen:
Artikelcode (SKU): 107405 SKU leverancier: CJ160VAW1Z
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107405
EAN 4966376293940
SKU leverancier CJ160VAW1Z
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Capaciteit (staal) 0 - 10 MM
Capaciteit (hout) 0 - 160 MM
Gewicht 2,5 KG
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI DECOUPEERZAAGMACHINE T-GREEP 230V- 800 W - 160MM in HSC I ref. CJ160VAW1 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: