Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 842096 |
| EAN | 5420000070288 |
| SKU leverancier | LM 30085 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 3,600 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 842096 |
| EAN | 5420000070288 |
| SKU leverancier | LM 30085 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 3,600 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Inhoud | Lamp + 6 adapters L |
| Aantal per pallet | 72 stuks |
| Kabeltype | H07rn-f (2 x 1,0 mm2 - neopreen) |
| Voltage | 18 V |
| Afmetingen | 380 x 320 x 145 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 °k K |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 54 |
| Lm (lumen) | 8000 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw