Regenbroek High Vis LEVEL 1 High Vis Geel S
Regenbroek High Vis LEVEL 1 High Vis Geel S
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | M10746-009-003 |
| EAN | 7330509571194 |
| SKU leverancier | 432420005599S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4324 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 185g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Gelaste naden, Wind- en waterdicht, Verstelbare manchetten, Brede reflectoren |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10746-009-002 | Maat | XS | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-003 | Maat | S | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-004 | Maat | M | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-005 | Maat | L | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-006 | Maat | XL | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-007 | Maat | XXL | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-008 | Maat | XXXL | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M10746-009-009 | Maat | 4XL | Kleur | High Vis Rood/Zwart | niet op voorraad | €99,23 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10746-009-003 |
| EAN | 7330509571194 |
| SKU leverancier | 432420005599S |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 4324 |
| Material | 100% polyester, PU-bekleed, wind- en waterdicht, ademend, 185g/m² |
| Gender | Heren |
| Usp Jackets | Gelaste naden, Wind- en waterdicht, Verstelbare manchetten, Brede reflectoren |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Hovenier, Wegenbouw, Visser |
| En Iso 20471 | EN ISO 20471, klasse 3 |
| En 343 | EN 343, Klasse 4,1 |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Functionaliteit | Wind- en waterdicht met gelaste naden |
| Knopen | Kunststof knopen |
| Muts | Afneembare, verstelbare capuchon |
| Identiteitskaartzak | D-ring |
| Sluiting Vooraan | Verborgen 2-weg kunstof rits, Stormsluiting met knopen |
| Voorzakken | Voorzakken met klep |
| Afwerking | Regengoot met drukknopen |
| Mouweinde | Verstelbaar mouweinde met klittenband |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, 65 mm breed reflectietape |
| Wasinstructies | Aantal wasbeurten: 25 x |
| High Vis Classificatie | EN ISO 20471 - Klasse 3 |
| Capuchon | Afneembare capuchon, Capuchon geschikt voor helm |
| Voering | Ongevoerd |
| Type Jas | Regenjas |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw