Artikelcode (SKU): M11011-015-002 SKU leverancier: 187719779933XS
Specificaties
Artikelcode (SKU) M11011-015-002
EAN 7330509858837
SKU leverancier 187719779933XS
Merk BLAKLADER
Model 1877
Accessoires Artikel 2170
Pasvorm Voorgevormde broekspijpen
Material 100% polyester, oxford, gelamineerd, waterdicht 15.000 mm, winddicht, ademend vermogen, Ret 8, 5, 200 g/m²
Gender Heren
Beroepsgroep Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Wegenbouw
En 14404 EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032
En Iso 20471 EN ISO 20471, klasse 1, Combinatiecertificering W
En 343 EN 343, Klasse 4,4
Oeko Tex 100 Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE
Voering Voering in mesh, Voering in polyester, Licht gevoerd
Functionaliteit Wind- en waterdicht materiaal met ademende functie, getapete naden
Versterking CORDURA®-versterkte kniezakken, CORDURA®-versterkte onderkant broekspijpen
Gulp Gulp met kunststof rits
Lussen Twee lussen met klittenband aan de zijkant voor hamerhouder
Karabijnhaak Metalen karabijnhaak
Taille Hoge tailleband aan achterkant
Sneeuwslot Sneeuwstopper, te openen met klittenband en knoop
Identiteitskaartzak Afneembare ID-kaarthouder
Bretels Afneembare bretels met elastiek.
Achterzakken Achterzak met rits
Beenzakken Beenzak met plooi, klep en telefoonzak
Voorzakken Insteekzakken met rits en fleecevoering
Kniebeschermingszakken Kniebeschermerszakken
Duimstokzak Duimstokzak met meshouder en pennenzak
Afwerking Verstelbare onderkant met klittenband
Broekspijpopening Broekspijpopening, verstelbaar met aanrijgkoord en klittenband.
Reflectoren Reflecterende details rond been, 50 mm breed gesneden reflectietape