Artikelcode (SKU): M11011-015-007 SKU leverancier: 187719779933XXL
Specificaties
Artikelcode (SKU) M11011-015-007
EAN 7330509858851
SKU leverancier 187719779933XXL
Pasvorm Voorgevormde broekspijpen
Material 100% polyester, oxford, gelamineerd, waterdicht 15.000 mm, winddicht, ademend vermogen, Ret 8, 5, 200 g/m²
Gender Heren
Beroepsgroep Hovenier, Chauffeur, Dakdekker, Wegenbouw
En 14404 EN 14404:2004+A1:2010 in combinatie met kniebeschermers 4027, 4057, 4058 en 4032
Reflectoren Reflecterende details rond been, 50 mm breed gesneden reflectietape