Artikelcode (SKU): 111049 SKU leverancier: 9045-B-200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111049
EAN 7311518012175
SKU leverancier 9045-B-200
Merk BAHCO
Lengte 220 mm MM
Hoogte 170 mm MM
Gewicht 160 G
BETMS laser markering 200 mm
Breedte vierkant 170 mm MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Schrijfhaak, stalen blad, 200 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: