Artikelcode (SKU): 111052 SKU leverancier: 9045-B-400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111052
EAN 7311518178123
SKU leverancier 9045-B-400
Merk BAHCO
Lengte 410 mm MM
Hoogte 170 mm MM
Gewicht 245 G
BETMS laser markering 400 mm
Breedte vierkant 170 mm MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schrijfhaak, stalen blad, 400 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: