Schrijfhaak, stalen blad, 300 mm
Schrijfhaak, stalen blad, 300 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111052 |
| EAN | 7311518178123 |
| SKU leverancier | 9045-B-400 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 410 mm MM |
| Hoogte | 170 mm MM |
| Gewicht | 245 G |
| BETMS laser markering | 400 mm |
| Artikelcode (SKU) | 111052 |
| EAN | 7311518178123 |
| SKU leverancier | 9045-B-400 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 410 mm MM |
| Hoogte | 170 mm MM |
| Gewicht | 245 G |
| BETMS laser markering | 400 mm |
| Breedte vierkant | 170 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw