Schrijfhaak, stalen blad, 200 mm
Schrijfhaak, stalen blad, 200 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111050 |
| EAN | 7311518012182 |
| SKU leverancier | 9045-B-250 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 260 mm MM |
| Hoogte | 170 mm MM |
| Gewicht | 180 G |
| BETMS laser markering | 250 mm |
| Artikelcode (SKU) | 111050 |
| EAN | 7311518012182 |
| SKU leverancier | 9045-B-250 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 260 mm MM |
| Hoogte | 170 mm MM |
| Gewicht | 180 G |
| BETMS laser markering | 250 mm |
| Breedte vierkant | 170 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw