Artikelcode (SKU): 111050 SKU leverancier: 9045-B-250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111050
EAN 7311518012182
SKU leverancier 9045-B-250
Merk BAHCO
Lengte 260 mm MM
Hoogte 170 mm MM
Gewicht 180 G
BETMS laser markering 250 mm
Breedte vierkant 170 mm MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schrijfhaak, stalen blad, 250 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: