Artikelcode (SKU): 111051 SKU leverancier: 9045-B-300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111051
EAN 7311518012199
SKU leverancier 9045-B-300
Merk BAHCO
Lengte 310 mm MM
Hoogte 170 mm MM
Gewicht 200 G
BETMS laser markering 300 mm
Breedte vierkant 170 mm MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schrijfhaak, stalen blad, 300 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: