Schroevendraaier - PH3 x 150 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-003-150)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889073 SKU leverancier: SR 144403150
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889073
EAN 5420000072619
SKU leverancier SR 144403150
Merk STENROC
Gewicht 168 gr gr
Type Ph V
Afmetingen Ph3 x 150 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier - PH3 x 150 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G02-003-150) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: