Artikelcode (SKU): 111063 SKU leverancier: 9-12-51/3806-KP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111063
EAN 7311518044558
SKU leverancier 9-12-51/3806-KP
Merk BAHCO
Lengte 320 MM
Gewicht 520 G
Hoogte 155 mm MM
BETMS laser markering 12"
Weight (oz) 18.3 oz
Bladlengte 12 in
Height Bowsaw 6 in
Length 12-1/2 in
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Beugelzaag, toolbox-formaat, 12" terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: