Beugelzaag ERGO™, heavy-duty, driehoeksvertanding (51), voor droog hout, 30"
Beugelzaag ERGO™, heavy-duty, driehoeksvertanding (51), voor droog hout, 30"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111063 |
| EAN | 7311518044558 |
| SKU leverancier | 9-12-51/3806-KP |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 320 MM |
| Gewicht | 520 G |
| Hoogte | 155 mm MM |
| BETMS laser markering | 12" |
| Artikelcode (SKU) | 111063 |
| EAN | 7311518044558 |
| SKU leverancier | 9-12-51/3806-KP |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 320 MM |
| Gewicht | 520 G |
| Hoogte | 155 mm MM |
| BETMS laser markering | 12" |
| Weight (oz) | 18.3 oz |
| Bladlengte | 12 in |
| Height Bowsaw | 6 in |
| Length | 12-1/2 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw