Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 24"
Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 24"
op voorraad
€13,16 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 110525 |
| EAN | 7311518229351 |
| SKU leverancier | 10-24-51 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 607 MM |
| Gewicht | 743 oz |
| Hoogte | 195 mm MM |
| BETMS laser markering | 24" |
| Artikelcode (SKU) | 110525 |
| EAN | 7311518229351 |
| SKU leverancier | 10-24-51 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 607 MM |
| Gewicht | 743 oz |
| Hoogte | 195 mm MM |
| BETMS laser markering | 24" |
| Weight (oz) | 26.2 oz |
| Bladlengte | 24 in |
| Tand type | 51 |
| Height Bowsaw | 7-3/4 in |
| Length | 24 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw