Artikelcode (SKU): 110672 SKU leverancier: 331-21-51-KP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110672
EAN 7311518003814
SKU leverancier 331-21-51-KP
Merk BAHCO
Lengte 530 MM
Hoogte 170 mm MM
Gewicht 615 G
BETMS laser markering 21"
Weight (oz) 21.7 oz
Bladlengte 21 in
Tand type 51
Height Bowsaw 6-3/4 in
Length 20.75 in
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Beugelzaag, puntvormig, driehoeksvertanding (51), voor droog hout, 21" terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: