Bahco BEUGELZAAGBLAD 21 (vp=10) ref. 23-21
Bahco BEUGELZAAGBLAD 21 (vp=10) ref. 23-21
op voorraad
€12,22 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 110672 |
| EAN | 7311518003814 |
| SKU leverancier | 331-21-51-KP |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 530 MM |
| Hoogte | 170 mm MM |
| Gewicht | 615 G |
| BETMS laser markering | 21" |
| Artikelcode (SKU) | 110672 |
| EAN | 7311518003814 |
| SKU leverancier | 331-21-51-KP |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 530 MM |
| Hoogte | 170 mm MM |
| Gewicht | 615 G |
| BETMS laser markering | 21" |
| Weight (oz) | 21.7 oz |
| Bladlengte | 21 in |
| Tand type | 51 |
| Height Bowsaw | 6-3/4 in |
| Length | 20.75 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw