Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 30"
Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 30"
op voorraad
€14,64 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 110526 |
| EAN | 7311518229375 |
| SKU leverancier | 10-30-51 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 759 in |
| Gewicht | 865 G |
| Hoogte | 205 mm MM |
| BETMS laser markering | 30" |
| Artikelcode (SKU) | 110526 |
| EAN | 7311518229375 |
| SKU leverancier | 10-30-51 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 759 in |
| Gewicht | 865 G |
| Hoogte | 205 mm MM |
| BETMS laser markering | 30" |
| Weight (oz) | 30.5 oz |
| Bladlengte | 30 in |
| Tand type | 51 |
| Height Bowsaw | 8 in |
| Length | 30 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw