Schroevendraaier plat - 2,5 x 75 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-025-075)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889128 SKU leverancier: SR 143502075
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889128
EAN 5420000072527
SKU leverancier SR 143502075
Merk STENROC
Gewicht 36 gr gr
Type Sleuf V
Afmetingen 2,5 x 75 MM
Aantal per overdoos 12 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier plat - 2,5 x 75 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-025-075) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: