Schroevendraaier plat - 5,5 x 125 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-055-125)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889107 SKU leverancier: SR 143505125
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889107
EAN 5420000072565
SKU leverancier SR 143505125
Merk STENROC
Gewicht 77 gr gr
Type Sleuf V
Afmetingen 5,5 x 125 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier plat - 5,5 x 125 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-055-125) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: