Schroevendraaier plat - 6,5 x 150 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-065-150)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889097 SKU leverancier: SR 143506150
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889097
EAN 5420000072572
SKU leverancier SR 143506150
Merk STENROC
Gewicht 110 gr gr
Type Sleuf V
Afmetingen 6,5 x 150 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier plat - 6,5 x 150 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-065-150) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: