Schroevendraaier plat - 3,5 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-035-100)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889120 SKU leverancier: SR 143503101
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889120
EAN 5420000072541
SKU leverancier SR 143503101
Merk STENROC
Gewicht 42 gr gr
Type Sleuf V
Afmetingen 3,5 x 100 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier plat - 3,5 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-035-100) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: