Schroevendraaier plat - 4 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-040-100)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889112 SKU leverancier: SR 143504100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889112
EAN 5420000072558
SKU leverancier SR 143504100
Merk STENROC
Gewicht 44 gr gr
Type Sleuf V
Afmetingen 4,0 x 100 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier plat - 4 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G01-040-100) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: