Ronde kettingzaagvijl, 5,5 mm - 12 x 3 stuks
Ronde kettingzaagvijl, 5,5 mm - 12 x 3 stuks
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110617 |
| EAN | 7311518316556 |
| SKU leverancier | 168-8-4.8-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 93 oz |
| Diameter (vijl) | 4,8 MM |
| Lengte (vijl) | 200 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110617 |
| EAN | 7311518316556 |
| SKU leverancier | 168-8-4.8-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 93 oz |
| Diameter (vijl) | 4,8 MM |
| Lengte (vijl) | 200 MM |
| Model (vijl) | rond |
| Gewicht | 93 G |
| Diameter | 3/16 in in |
| Weight (oz) | 3.3 oz |
| Kettingzaag | .325 |
| Vijl lengte | 200 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw