Ronde kettingzaagvijl, 5,5 mm - 12 x 3 stuks
Ronde kettingzaagvijl, 5,5 mm - 12 x 3 stuks
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110615 |
| EAN | 7311518152437 |
| SKU leverancier | 168-8-4.0-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 69 G |
| Diameter | 5/32 in MM |
| Weight (oz) | 2.4 oz |
| Artikelcode (SKU) | 110615 |
| EAN | 7311518152437 |
| SKU leverancier | 168-8-4.0-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 69 G |
| Diameter | 5/32 in MM |
| Weight (oz) | 2.4 oz |
| Kettingzaag | 3/8" RG |
| Vijl lengte | 200 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw