Kettingzaagvijlenset ERGO™, met losse hecht, 4,8 mm x 200 mm
Kettingzaagvijlenset ERGO™, met losse hecht, 4,8 mm x 200 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110616 |
| EAN | 7311518152444 |
| SKU leverancier | 168-8-4.5-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 81 G |
| Diameter | 0.16 in in |
| Weight (oz) | 2.86 oz |
| Artikelcode (SKU) | 110616 |
| EAN | 7311518152444 |
| SKU leverancier | 168-8-4.5-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 81 G |
| Diameter | 0.16 in in |
| Weight (oz) | 2.86 oz |
| Kettingzaag | .325 |
| Vijl lengte | 200 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw