Ronde kettingzaagvijl, 4 mm - Set 12 x 3 stuks
Ronde kettingzaagvijl, 4 mm - Set 12 x 3 stuks
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110614 |
| EAN | 7311518152420 |
| SKU leverancier | 168-6-3.5-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 in |
| Gewicht | 45 oz |
| Diameter | 0.12 in MM |
| Weight (oz) | 1.59 oz |
| Artikelcode (SKU) | 110614 |
| EAN | 7311518152420 |
| SKU leverancier | 168-6-3.5-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 in |
| Gewicht | 45 oz |
| Diameter | 0.12 in MM |
| Weight (oz) | 1.59 oz |
| Kettingzaag | 1/4" |
| Vijl lengte | 150 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw