Ronde kettingzaagvijl, 6,3 mm - Set 12 x 3 stuks
Ronde kettingzaagvijl, 6,3 mm - Set 12 x 3 stuks
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110618 |
| EAN | 7311518152475 |
| SKU leverancier | 168-8-5.5-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 117 G |
| Diameter | 5.5 MM |
| BETMS laser markering | 8" - 5.5 mm |
| Artikelcode (SKU) | 110618 |
| EAN | 7311518152475 |
| SKU leverancier | 168-8-5.5-3P |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 117 G |
| Diameter | 5.5 MM |
| BETMS laser markering | 8" - 5.5 mm |
| Weight (oz) | 4.1 oz |
| Kettingzaag | 3/8" & .404 |
| Vijl lengte | 200 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw