Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 36"
Reservezaagblad, groen hout, voor beugelzaag 36"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110987 |
| EAN | 7311518003906 |
| SKU leverancier | 51-21 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 530 MM |
| Gewicht | 50 G |
| Totale lengte | 20,75 in |
| BETMS laser markering | 21" |
| Artikelcode (SKU) | 110987 |
| EAN | 7311518003906 |
| SKU leverancier | 51-21 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 530 MM |
| Gewicht | 50 G |
| Totale lengte | 20,75 in |
| BETMS laser markering | 21" |
| Weight (oz) | 1.8 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw