Artikelcode (SKU): 166192 SKU leverancier: 168-COMBI-4.8
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166192
EAN 7311518209674
SKU leverancier 168-COMBI-4.8
Merk BAHCO
Lengte 200 MM
Gewicht 160 G
Diameter 4.8 MM
Kettingzaag .325
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Kettingzaagvijlenset ERGO™, met losse hecht, 4,8 mm x 200 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: