Reservezaagblad, droog hout, voor beugelzaag 30"
Reservezaagblad, droog hout, voor beugelzaag 30"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110986 |
| EAN | 7311518044565 |
| SKU leverancier | 51-12 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 320 MM |
| Gewicht | 30 G |
| Totale lengte | 12,5 in |
| BETMS laser markering | 12" |
| Artikelcode (SKU) | 110986 |
| EAN | 7311518044565 |
| SKU leverancier | 51-12 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 320 MM |
| Gewicht | 30 G |
| Totale lengte | 12,5 in |
| BETMS laser markering | 12" |
| Weight (oz) | 1.1 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw