Reservezaagblad, droog hout, voor beugelzaag 36"
Reservezaagblad, droog hout, voor beugelzaag 36"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110990 |
| EAN | 7311518003920 |
| SKU leverancier | 51-30 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 759 in |
| Gewicht | 80 G |
| Totale lengte | 30 in |
| BETMS laser markering | 30" |
| Artikelcode (SKU) | 110990 |
| EAN | 7311518003920 |
| SKU leverancier | 51-30 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 759 in |
| Gewicht | 80 G |
| Totale lengte | 30 in |
| BETMS laser markering | 30" |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw