Reservezaagblad, droog hout, voor beugelzaag 30"
Reservezaagblad, droog hout, voor beugelzaag 30"
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110991 |
| EAN | 7311518003937 |
| SKU leverancier | 51-32 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 810 MM |
| Gewicht | 90 G |
| Totale lengte | 28,57 in |
| BETMS laser markering | 32" |
| Artikelcode (SKU) | 110991 |
| EAN | 7311518003937 |
| SKU leverancier | 51-32 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 810 MM |
| Gewicht | 90 G |
| Totale lengte | 28,57 in |
| BETMS laser markering | 32" |
| Weight (oz) | 3.17 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw